"Gdy słucham, co mówisz, słyszę, kim jesteś..." Ralph Waldo Emerson

Justyna Wargocka-Żółtek

Z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacji, specjalistą psychoterapii uzależnień (certyfikat PARPA Nr 1695). Ukończyłam m.in. Intensywny Kurs Interwencji Kryzysowej, szkolenie I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu oraz szkolenie z zakresu pracy z osobami uzależnionymi behawioralnie, szkolenie z zakresu problemów osób uzależnionych od seksu.

Ukończyłam całościowy 5-letni podyplomowy kurs psychoterapii Aktualnie jestem w trakcie uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Psychoterapią zajmuje się od ponad 10 lat. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Terapię prowadzę pod stałą superwizją, zgodnie z zasadami kodeksu etyki zawodowej.

Jestem kierownikiem Dziennego Oddziału Uzależnień w Myślenicach, pracuje także w Poradni Leczenia Uzależnień , a także w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Prywatnie jestem mężatką i mam dorosłą córkę. Moja przeszłość to kalejdoskop różnych doświadczeń, w tym wielu bardzo trudnych. To one nauczyły mnie, że nigdy nie należy tracić nadziei i nie ma tzw. sytuacji bez wyjścia, choć czasami trudno to wyjście samemu dostrzec…. Oprócz ludzi kocham zwierzęta, podróże i gotowanie.

Beata Wietrzyk

Jestem psychologiem (ze specjalizacją w zakresie psychologii dziecka), certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, socjoterapeutą i psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W zawodzie psychologa pracuję już ponad 20 lat co wiąże się z nabyciem różnorodnych doświadczeń i umiejętności praktycznych. Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Moje zainteresowania zawodowe przede wszystkim koncentrują się na pomocy psychologicznej rodzinie z dzieckiem i nastolatkiem, terapii systemowej rodziny a także psychoterapii osób uzależnionych od substancji lub zachowań oraz członków ich rodzin.

Po uzyskaniu dyplomu psychologa na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyłam Studium Specjalne w zakresie Socjoterapii” w Ośrodku Terapii „Gestalt” Polskiego  Stowarzyszenia Psychologów Praktyków w Krakowie, studia podyplomowe „Poradnictwo i pomoc psychologiczna. Zaburzenia rozwoju dzieci i młodzieży“ (UJ) oraz „Psychologia sądowa“ (WSBN-BLU). Obecnie uczestniczę w całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym „Psychoterapia zintegrowana – podejście systemowe i psychodynamiczne”.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Terapię prowadzę pod stałą superwizją, zgodnie z zasadami kodeksu etyki zawodowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z młodzieżą w placówce wychowawczej oraz jako psycholog szkolny a także w Krakowskim Centrum Terapii Uzależnień, Oddziale Dziennym Psychiatrii  w Szpitalu Powiatowym w Limanowej, Poradni Leczenia Uzależnień w Limanowej i Myślenicach. Obecnie pracuję w Centrum Psychoterapii w Myślenicach jako specjalista psychoterapii uzależnień oraz prowadzę swój gabinet psychologiczny.

Prywatnie jestem mężatką, mam dorosłego syna. Lubię dobre kino psychologiczne i … koty.